Speellijst 2016

 

Speellijst 2016

06-01-16 : 11.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // KDV
17-01-16 : 14.00u // Schaap 507 // Zevenaar // kerktheater
25-01-16 : 09.00u // iedereen is anders // Nijkerk // schoolproject
25-01-16 : 10.40u // Iedereen is anders // Nijkerk // schoolproject
25-01-16 : 13.00u // Iedereen is anders // Nijkerk // schoolproject

26-01-16 : 10.30u //o BLUP oO // Ede // schoolvoorstelling
27-01-16 : 16.30u  // Verhalen en muziek uit een koffer // Ermelo
28-01-16 : 09.00u // Iedereen is anders // Nijkerk // schoolproject

28-01-16 : 10.40u // Iedereen is anders // Nijkerk // schoolproject
28-01-16 : 13.00u // Iedereen is anders // Nijkerk // schoolproject

03-02-16 : 16.00u // Jan Kalebas // Ermelo // BSO
09-02-16 : 10.30u // Schaap 507 // Barneveld // schoolvoorstelling
10-02-16 : 10.45u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
11-02-16 : 10.30u // o BLUP oO // Barneveld // schoolvoorstelling
11-02-16 : 13.30u // o BLUP oO // Barneveld // schoolvoorstelling
12-02-16 : 09.45u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling

12-02-16 : 11.00u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
15-02-16 : 09.15u // o BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling
15-02-16 : 10.45u // o BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling
15-02-16: 13.30u // o BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling
16-02-16 : 09.15u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
16-02-16 : 10.45u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
17-02-16 : 10.30u // Schaap 507// Hierden // schoolvoorstelling
18-02-16 : 10.45u // De Zeven tuinen van Wang // Nunspeet // school
21-02-16 : 10.30u // Rupsje Nooitgenoeg // poppentheater Marag // Oss
21-02-16 : 12.00u // Rupsje Nooitgenoeg // poppentheater Marag // Oss
29-02-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
29-02-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
29-02-16 : 13.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt


01-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
01-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
02-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
03-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
03-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
04-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
05-03-16 : 14.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Hoogeveen // bibliotheek
07-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
08-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
08-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
09-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
09-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
10-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // kunstpunt
10-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // kunstpunt
11-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // kunstpunt
11-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // kunstpunt
14-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
14-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
15-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
15-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
15-03-16 : 13.15u // o BLUP oO // Gouda // kunstpunt
19-03-16 : 10.00u // Jan Kalebas // Amersfoort // kerktheater
21-03-16 : 13.45u // Jan Kalebas // Barneveld// schoolvoorstelling
22-03-16 : 10.45u //o Blup oO // Barneveld // schoolvoorstelling
23-03-16 : 10.30u // Schaap 507 // Barneveld // schoolvoorstelling
24-03-16 : 09.00u //Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // schoolvoorstelling
24-03-16 : 10.30u// Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // schoolvoorstelling
26-03-16 : 16.00u // Jan Kalebas // Biddinghuizen // kerktheater
30-03-16 : 10.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Ede // schoolvoorstelling
31-03-16 : 09.15u // Iedereen is anders // Hoorn // schoolproject
31-03-16 : 10.30u // Iedereen is anders // Hoorn // schoolproject
31-03-16 : 13.30u // Iedereen is anders // Hoorn // schoolproject


01-04-16 : 10.30u // o BLUP oO // Ede // schoolvoorstelling
04-04-16 : 09.15u // o BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling
04-04-16 : 10.45u // o BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling
05-04-16 : 9.00u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
05-04-16 : 10.30u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
05-04-16 : 13.15u // Schaap 507// Harderwijk // schoolvoorstelling
06-04-16 : 09.30u // Blup // Putten // schoolvoorstelling
07-04-16 : 09.30u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
07-04-16 : 10.30u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
08-04-16 : 09.30u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
08-04-16 : 10.30u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
09-04-16 : 10.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Biddinghuizen // St. Opkikker
09-04-16 : 11.00u // RupsjeNooitgenoeg // Biddinghuizen // St. Opkikker
11-04-16 : 11.00u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
11-04-16 : 13.15u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
12-04-16 : 09.45u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
12-04-16 : 11.00u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
14-04-16 : 13.20u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
14-04-16 : 14.25u // Schaap 507 // harderwijk // schoolvoorstelling
15-04-16 : 11.00u // Jan Kalebas // Rijssen // schoolvoorstelling
16-04-16 ; Verhalen en Muziek uit een koffer // Steenbergen // volwassenen
17-04-16 : 15.00u // Jan Kalebas // Meppel // kerktheater
20-04-16 : 14.30u // Schaap 507 // Staphorst // schoolvoorstelling
24-04-16 : 09.30 u // Schaap 507 // Stavoren // kerktheater
27-04-16 : 11.00u // Muizenissen // Andijk // koningsdag

02-05-16: 19.00u //Schaap 507 // Voorthuizen // camping
05-05-16 : 14.00u // Schaap 507 // Veenendaal // EWV
05-05-16 : 15.10u // Schaap 507 // Veenendaal // EWV
09-05-16 : 09.30u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
09-05-16 : 10.45u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
14-05-16 : 15,45u // Schaap 507 // Ureterp // kindervoorstelling
18-05-16 : 14.30u // keuze programma // Den Bilt // kerktheater
20-05-16 : 15.00u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling
27-05-16 : 10.15u // Rupsje Nooitgenoeg // KDV //Groesbeek
29-05-16 : 10.00u // Jan Kalebas // Goes // kerktheater
30-05-16 : 13.15 u //o BLUP oO // Ammerstol // schoolvoorstelling

03-06-16: 09.30u // Muizenissen // Barneveld // schoolvoorstelling
04-06-16 : 15.30u // muziekprogramma // Ermelo
09-06-16 : 9.00 u // O BLUP oO // Nijkerk // schoolvoorstelling
18-06-16 : 11.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Veghel // KDV
28-06-16 : 13.30u // Jan Kalebas // Putten // schoolvoorstelling

01-07-16 : 09.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // PSZ
07-07-16 : 11.00u // Schaap 507 // Kootwijkerbroek // schoolvoorstelling
08-07-16 : 10.00 // o BLUP oO // Tinte // festival
12-07-16 : 10.45u // Schaap 507 // Zwolle // schoolvoorstelling
14-07-16 : 13.15 // Jan Kalebas // Bergentheim // schoolvoorstelling
27-07-16 : 11.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Ermelo // Het Pakhuis
27-07-16 : 19.00 u // o BLUP oO // Balkbrug // camping

09-08-16 : 20.00u // De Zeven tuinen van Wang // Doorn // volwassenen
10-08-16 : 11.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Ermelo // Het Pakhuis
20-08-16 : 15.00u // muziekprogramma // Ermeo// zorginstelling
21-08-16 : 12.00u // o BLUP oO // Barneveld // kerktheater
22-08-16 : 08.30u // muziekprogramma // Putten // school
24-08-16 : 14.00u // Muizenissen // Nieuw Wehl // zorginstelling
24-08-16 : 15.15u // Muizenissen // Nieuw-Wehl // zorginstelling

03-09-16 : 10.00u // o Blup oO // Ermelo // boeldag
03-09-16 : 11.00u // o Blup oO // Ermelo // boeldag
03-09-16 : 16.00u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling
04-09-16 : 10.00u // Schaap 507 // Austerlitz // kerktheater
11-09-16 : 10.00u // Schaap 507 // Wildervank // kerktheater
24-09-16 : Schaap 507 // Nijmegen // kerktheater


02-10-16 : 10.00u // Schaap 507 // Gieten // kerktheater
12-10-16 : 09.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Harderwijk // KDV
12-10-16 : 10.45 u // Rupsje Nooitgenoeg // Harderwijk // KDV
15-10-16 : 14.00u // Muizenissen // Apeldoorn // theaterfestival
15-10-16 : 17.00u // Muizenissen // Apeldoorn // theaterfestival
21-10-16 : 16.00u // Schaap 507 // Rotterdam // familiefeest
27-10-16 : 13.00u // Jan kalebas // Barneveld // schoolvoorstelling

01-11-16 : tijd // Jan Kalebas // schoolvoorstelling // optie
05-11-16 : 15.00u // o BLUP oO // Hoogeveen // bibliotheek
06-11-16 : 10.00u // De Zeven tuinen van Wang // Luttelgeest // kerktheater
26-11-16 : 10.30u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling
29-11-16 : 18.30u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling
30-11-16 :14.30u // o BLUP oO // Utrecht // kindervoorstelling

01-12-16 : 16.00u //muziekprogramma // Ermelo //receptie
03-12-16 : 14.00u // sinterklaasprogramma// Ermelo
06-12-16 : 10.00u // Verhalen en muziek // Leiderdorp // senioren
19-12-16 : 19.30u // muziekprogramma // H'wijk // volwassenen
22-12-16 : 10.00u // kerstvoorstelling // school // Harderwijk
26-12-16 : 17.00u // muziekprogramma // kerst // volwassenen
24-12-16 : tijd // kerstvoorstelling // Utrecht // kerktheater
30-12-16 : 14.30u // Schaap 507 // Apeldoorn // familievoorstelling