Speellijst 2015 en 2016

Speellijst 2015

13-01 : 09.30u // Schaap 507 // Andel // schoolvoorstelling
13-01 : 11.00u // Schaap 507 // Andel // schoolvoorstelling
16-01 : 15.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Dronten // bibliotheek
17-01 : 10.00u // o BLUP oO // Meppel // bibliotheek
18-01 : 10.00 u // Schaap 507 // Nijeveen // kerktheater
22-01 : 09.15u //o BLUP oO // Ruinerwold // bibliotheek
22-01:  10.45u //o BLUP oO // Ruinerwold // bibliotheek
24-01:  14.00u //o BLUP oO //  Ermelo // kerktheater
27-01:  09.30u //o BLUP oO // De Wijk // bibliotheek
27-01 : 14.00u //o BLUP oO // Ruinen // bibliotheek
28-01 : 09.15u // o BLUP oO // Zuidwolde // bibliotheek
28-01 : 10.45 u //o BLUP oO // Zuidwolde // bibliotheek
29-01 : 09.15u // o BLUP oO // Zuidwolde // bibliotheek
29-01 : 10.45u // o BLUP oO // Zuidwolde // bibliotheek
31-01 :11.00 u // Jan Kalebas // Nieuw -Wehl // zorginstelling
31-01: 13.30u // Jan Kalebas // Nieuw- Wehl // zorginstelling
31-01: 15.00u // Jan kalebas // Nieuw- Wehl // zorginstelling

11-02 : 10.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Soest // schoolvoorstelling
20-02 : 10.30u // Schaap 507  // Dronten //schoolvoorstelling
24-02 : 10.00u // Schaap 507 // Vollenhove // VBK
25-02 : 20.00u  // o BLUP oO  // Doorn // vakantieweek
26-02:  19.00u //Schaap 507// De Krim // VBK 10 jarig jubleum

01-03 :14.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Haarlem // de Zilveren Maan
04-03: 11.00u // Rupsje NG // Lichtenvoorde // schoolvoorstelling
04-03: 13.00u // Rupsje NG  //Lichtenvoorde // schoolvoorstelling
05-03: 09.15u // Rupsje NG // Lichtenvoorde'// schoolvoorstelling
05-03: 10.45u // Rupsje NG // Lichtenvoorde // schoolvoorstelling
05-03: 13.15u // Rupsje NG / /Lichtenvoorde // schoolvoorstelling 
06-03: 09.30u // Rupsje NG // Lichtenvoorde // schoolvoorstelling
06-03: 11.00u // Rupsje NG // Lichtenvoorde // schoolvoorstelling
09-03: 19.30u // De Zeven Tuinen van Wang // Ermelo // openbaar
12-03 :13.15u  // Schaap 507 // Voorthuizen // schoolvoorstelling
15-03: 10.00u // Schaap 507 // Goes // kerktheater
17-03: 10.30  // Rupsje Nooitgenoeg // Barneveld // schoolvoorstelling
19-03  09.45u // Rupsje Nooitgenoeg // Wezep // schoolvoorstelling
20-03 :10.30u // o BLUP oO // Barneveld //schoolvoorstelling
20-03 :14.00u // muziekprogramma // Ermelo // opening speeltuin
23-03: 10.30u // o BLUP oO // Putten // schoolvoorstelling
27-03 :16.00u  // Rupsje Nooitgenoeg // Emmeloord // bibliotheek
28-03 :14.00u // Jan Kalebas // Dalfsen // kerktheater

01-04  09.00u // Jan Kalebas // Capelle a/d IJssel // schoolvoorstelling
01-04: 10.30u // Jan Kalebas // Capelle a/d IJssel // schoolvoorstelling
18-04: 14.30u // Schaap 507 // Hattem // jubileum De Fontein
19-04: 15.00u // Schaap 507 // Meppel // kerktheater
21-04: 10.00u // Rupsje Nooitgenoeg // KDV // Amsterdam
25-04 :13.00u // muziekprogramma // Ermelo / familiefeestje
27-04: 14.00u // o BLUPoO // Putten // Oranjevereniging
27-04: 15.00u // o BLUPoO // Putten // Oranjevereniging
27-04: 16.00u // o BLUPoO // Putten // Oranjevereniging


01-05 : 14.00u //  Rupsje Nooitgenoeg // Emmeloord // OBC
15-05 : 16.00u  // Rupsje Nooitgenoeg // Zeewolde // bibliotheek
17-05 : 14.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Weert // kindervoorstelling
17-05 : 15.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Weert // kindervoorstelling
21-05 : 10.30u // Jan Kalebas //Rijssen // schoolvoorstelling
29-05 : 10.45u // Jan Kalebas // Speuld // schoolvoorstelling
30-05 : 10.15u // Rupsje Nooitgenoeg // Amsterdam // KDV

07-06 : 09.30u // Schaap 507 // Oldeberkoop // kerktheater
12-06 :0 9.00u // o BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling
12-06 : 10.00u // 0 BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling
12-06 : 11.00u // o BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling 
12-06 : 16.00u  //Rupsje Nooitgenoeg // Lelystad // bibliotheek
13-06 : 14.00u // Schaap 507 // Amersfoort // kerktheater
14-06 : 10.00u // Jan Kalebas // Neede // kerktheater
14-06 : 16.00u // Jan Kalebas // Amersfoort // kerktheater
17-06 : tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // schoolvoorstelling
17-06 : tijd // Rupsje Nooigenoeg  // Apeldoorn // schoolvoorstelling
18-06 : tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // schoolvoorstelling
18-06 : tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // schoolvoorstelling
19-06 : 09.00u // Schaap 507 // Barneveld // schoolvoorstelling
19-06 :10.20u  // Schaap 507 // Barneveld // schoolvoorstelling
20-06 : 13.30u // muziekprogramma // Hulshorst // zorgboederij
21-06 : 10.30u // Jan Kalebas // Nederhorst den Berg // kerktheater
23-06 : 13.00u // o BLUP oO // Zwolle // schoolvoorstelling
24-06 : tijd // o BLUP oO // Lunteren //schoolvoorstelling
26-06 : 10.30u // Jan Kalebas // Nieuweroord //schoolvoorstelling
29-06 : 10.30u // Schaap 507 // Groningen // schoolvoorstelling

01-07 : 09.00u // Schaap 507 // Ermelo // schoolfeest
02-07 : 13.30u // keuze programma // Voorthuizen // schoolvoorstelling
Van 03-07 t/m 26-07 kunnen geen voorstellingen worden gespeeld

11-08 : 20.15u // De Zeven Tuinen van Wang // Ermelo // volwassenen
13-08 : 14.00u // keuze programma // Linschoten // VBK
30-08 : 10.00u // Schaap 507 // Harderwijk // kerktheater

03-09 : tijd // keuze programma // 't Harde //zorginstelling
05-09 : 10.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Ermelo // boeldag
05-09 : 11.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Ermelo // boeldag
06-09 : 14.00u // Schaap 507 // Bunschoten // kerktheater
10-09 : 13.20u  // o BLUP oO // Ermelo // ZMOK school
10-09 : 14.30 u // o BLUP oO // Ermelo // ZMOK school
16-09 : 14.00u // Schaap 507 // Westerhaar // kerktheater
21-09 : tijd // o BLUP oO // Voorthuizen //schoolvoorstelling
22-09 :10.00u // Rupsje Nooitgenoeg //Apeldoorn // PSZ
23-09 :09.45u // Schaap 507 // Putten // Cultuurkust
23-09 :11.00u // Schaap 507 // Putten // Cultuurkust
25-09:'09.45u // Schaap 507 // Putten // Cultuurkust
25-09 :11.00u // Schaap 507 // Putten // Cultuurkust
30-09 :09.45u // Schaap 507 // Putten // Cultuurkust
30-09 :11.00u // Schaap 507 // Putten // Cultuurkust

02-10 :09.45u // Schaap 507 // Putten // Cultuurkust
02-10 :11.00u // Schaap 507 // Putten // Cultuurkust
08-10 :09.15u // Jan Kalebas // Putten // schoolvoorstelling
08-10: 10.45u // Jan Kalebas // Putten // schoolvoorstelling
09-10 : tijd // Schaap 507 // Nigtevegt // schoolvoorstelling
16-10 :10.30u // Schaap 507 // Sprang Capelle // schoolvoorstelling
17-10 :10.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Meppel // bibliotheek
20-10 : tijd // Jan Kalebas // Ermelo // Ons Huis
27-10 :09.30u // o BLUP oO // Dedemsvaart // schoolvoorstelling
27-10 :11.00u // o BLUP oO // Dedemsvaart // schoolvoorstelling
27-10 :13.45u // o BLUP oO // Dedemsvaart // schoolvoorstelling
28-10 :09.30u // o BLUP oO // Balkbrug // schoolvoorstelling
28-10 :11.00u // o BLUP oO // Balkbrug // schoolvoorstelling
30-10 : 10.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Ermelo // KDV
30-10 : 11.15u // Rupsje Nooitgenoeg // Ermelo // KDV
31-10 :10.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Ermelo // KDV
31-10: 11.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Ermelo // KDV
31-10 : 15.00u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling

04-11 : tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Oostende // theaterfestival Belgie
04-11 : tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Oostende // theaterfestival Belgie
04-11 : tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Oostende // theaterfestival Belgie
05-11 : tijd // o BLUP oO // Oostende // theaterfestival Belgie
05-11 : tijd // o BLUP oO // Oostende // theaterfestival Belgie
05-11 : tijd // o BLUP oO // Oostende // theaterfestival Belgie
08-11 : tijd // Schaap 507 // Pernis // kerktheater
10-11 : tijd // o BLUP oO // Apeldoorn // schoolvoorstelling
10-11 : tijd // o BLUP oO // Apeldoorn // schoolvoorstelling
12-11 : 13.15u // Rupsje Nooitgenoeg // Lunteren // schoolvoorstelling
14-11 : 10.30u  // Schaap 507// Dordrecht // schoolfeest
15-11 : 15.00u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling
18-11 : 14.15u // Rupsje Nooitgenoeg  // Ermelo // KDV
18-11:  14.30u // Rupsje Nooitgenoeg  // Ermelo // KDV
20-11 : 20.00u // De Zeven Tuinen van Wang // Steenwijk // volwassenen
22-11 : 17.00u // Schaap 507 // Oldemark // kerktheater
26-11 : 13.30u // Jan kalebas  // Marienberg // schoolvoorstelling
29-11 : 10.00u // Schaap 507 // Monster // kerktheater

10 -12 : 20.00u // De Zeven tuinen van Wang // Ermelo // openbaar
toegang 5 euro pp // t-v opname van geloof en een hoop liefde
14-12 :10.00u // o BLUP oO // Rotterdam // schoolvoorstelling
15-12 : 10.00u // 0 BLUP oO // Apeldoorn // PSZ
17-12  10.00u //De Zeven Tuinen van Wang // Rotterdam // school
19-12 : tijd // keuze programma // Woudenberg // familiefeest
23-12 : 14.00u //  Schaap 507 // Middelharnis // midwinterfeest
24-12 : 16.00u  // kerstvoorstelling // Leiderdorp // kerktheater

Speellijst 2016

06-01-16 : 11.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // KDV
17-01-16 : 14.00u // Schaap 507 // Zevenaar // kerktheater
25-01-16 : 09.00u // iedereen is anders // Nijkerk // schoolproject
25-01-16 : 10.40u // Iedereen is anders // Nijkerk // schoolproject
25-01-16 : 13.00u // Iedereen is anders // Nijkerk // schoolproject

26-01-16 : 10.30u //o BLUP oO // Ede // schoolvoorstelling
27-01-16 : 16.30u  // Verhalen en muziek uit een koffer // Ermelo
28-01-16 : 09.00u // Iedereen is anders // Nijkerk // schoolproject
28-01-16 : 10.40u // Iedereen is anders // Nijkerk // schoolproject

28-01-16 : 13.00u // Iedereen is anders // Nijkerk // schoolproject


03-02-16 : 16.00u // Jan Kalebas // Ermelo // BSO
09-02-16 : 10.30u // Schaap 507 // Barneveld // schoolvoorstelling
10-02-16 : 10.45u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
11-02-16 : 10.30u // o BLUP oO // Barneveld // schoolvoorstelling
11-02-16 : 13.30u // o BLUP oO // Barneveld // schoolvoorstelling
12-02-16 : 09.45u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
12-02-16 : 11.00u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
15-02-16 : 09.15u // o BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling
15-02-16 : 10.45u // o BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling
15-02-16: 13.30u // o BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling
16-02-16 : 09.15u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
16-02-16 : 10.45u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
17-02-16 : 10.30u // Schaap 507// Hierden // schoolvoorstelling
18-02-16 : 10.45u // De Zeven tuinen van Wang // Nunspeet // school
21-02-16 : 10.30u // Rupsje Nooitgenoeg // poppentheater Marag // Oss
21-02-16 : 12.00u // Rupsje Nooitgenoeg // poppentheater Marag // Oss
29-02-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
29-02-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
29-02-16 : 13.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt

01-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
01-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
02-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
03-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
03-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
04-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
05-03-16 : 14.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Hoogeveen // bibliotheek
07-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
08-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
08-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
09-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
09-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
10-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // kunstpunt
10-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // kunstpunt
11-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // kunstpunt
11-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // kunstpunt
14-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
14-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
15-03-16 : 10.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
15-03-16 : 11.00u // o BLUP oO // Gouda // Kunstpunt
15-03-16 : 13.15u // o BLUP oO // Gouda // kunstpunt
19-03-16 : 10.00u // Jan Kalebas // Amersfoort // kerktheater
21-03-16 : 13.45u // Jan Kalebas // Barneveld// schoolvoorstelling
22-03-16 : 10.45u //o Blup oO // Barneveld // schoolvoorstelling
23-03-16 : 10.30u // Schaap 507 // Barneveld // schoolvoorstelling
24-03-16 : 09.00u //Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // schoolvoorstelling
24-03-16 : 10.30u// Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // schoolvoorstelling
26-03-16 : 16.00u // Jan Kalebas // Biddinghuizen // kerktheater
30-03-16 : 10.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Ede // schoolvoorstelling
31-03-16 : 09.15u // Iedereen is anders // Hoorn // schoolproject
31-03-16 : 10.30u // Iedereen is anders // Hoorn // schoolproject
31-03-16 : 13.30u // Iedereen is anders // Hoorn // schoolproject

01-04-16 : 10.30u // o BLUP oO // Ede // schoolvoorstelling
04-04-16 : 09.15u // o BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling
04-04-16 : 10.45u // o BLUP oO // Harderwijk // schoolvoorstelling
05-04-16 : 9.00u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
05-04-16 : 10.30u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
05-04-16 : 13.15u // Schaap 507// Harderwijk // schoolvoorstelling
06-04-16 : 09.30u // Blup // Putten // schoolvoorstelling
07-04-16 : 09.30u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
07-04-16 : 10.30u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
08-04-16 : 09.30u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
08-04-16 : 10.30u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
09-04-16 : 10.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Biddinghuizen // St. Opkikker
09-04-16 : 11.00u // RupsjeNooitgenoeg // Biddinghuizen // St. Opkikker
11-04-16 : 11.00u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
11-04-16 : 13.15u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
12-04-16 : 09.45u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
12-04-16 : 11.00u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
14-04-16 : 13.20u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
14-04-16 : 14.25u // Schaap 507 // harderwijk // schoolvoorstelling
15-04-16 : 11.00u // Jan Kalebas // Rijssen // schoolvoorstelling
16-04-16 ; Verhalen en Muziek uit een koffer // Steenbergen // volwassenen
17-04-16 : 15.00u // Jan Kalebas // Meppel // kerktheater
20-04-16 : 14.30u // Schaap 507 // Staphorst // schoolvoorstelling
24-04-16 : 09.30 u // Schaap 507 // Stavoren // kerktheater
27-04-16 : 11.00u // Muizenissen // Andijk // koningsdag

02-05-16: 19.00u //Schaap 507 // Voorthuizen // camping
05-05-16 : 14.00u // Schaap 507 // Veenendaal // EWV
05-05-16 : 15.10u // Schaap 507 // Veenendaal // EWV
09-05-16 : 09.30u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
09-05-16 : 10.45u // Schaap 507 // Harderwijk // schoolvoorstelling
14-05-16 : 15,45u // Schaap 507 // Ureterp // kindervoorstelling
18-05-16 : 14.30u // keuze programma // Den Bilt // kerktheater
20-05-16 : 15.00u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling
27-05-16 : 10.15u // Rupsje Nooitgenoeg // KDV //Groesbeek
29-05-16 : 10.00u // Jan Kalebas // Goes // kerktheater
30-05-16 : 13.15 u //o BLUP oO // Ammerstol // schoolvoorstelling

03-06-16: 09.30u // Muizenissen // Barneveld // schoolvoorstelling
04-06-16 : 15.30u // muziekprogramma // Ermelo
09-06-16 : 9.00 u // O BLUP oO // Nijkerk // schoolvoorstelling
18-06-16 : 11.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Veghel // KDV
28-06-16 : 13.30u // Jan Kalebas // Putten // schoolvoorstelling

01-07-16 : 09.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // PSZ
07-07-16 : 11.00u // Schaap 507 // Kootwijkerbroek // schoolvoorstelling
08-07-16 : 10.00 // o BLUP oO // Tinte // festival
12-07-16 : 10.45u // Schaap 507 // Zwolle // schoolvoorstelling
14-07-16 : 13.15 // Jan Kalebas // Bergentheim // schoolvoorstelling
27-07-16 : 11.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Ermelo // Het Pakhuis
27-07-16 : 19.00 u // o BLUP oO // Balkbrug // camping

09-08-16 : 20.00u // De Zeven tuinen van Wang // Doorn // volwassenen
10-08-16 : 11.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Ermelo // Het Pakhuis
20-08-16 : 15.00u // muziekprogramma // Ermeo// zorginstelling
21-08-16 : 12.00u // o BLUP oO // Barneveld // kerktheater
22-08-16 : 08.30u // muziekprogramma // Putten // school
24-08-16 : 14.00u // Muizenissen // Nieuw Wehl // zorginstelling
24-08-16 : 15.15u // Muizenissen // Nieuw-Wehl // zorginstelling

03-09-16 : 10.00u // o Blup oO // Ermelo // boeldag
03-09-16 : 11.00u // o Blup oO // Ermelo // boeldag
03-09-16 : 16.00u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling
04-09-16 : 10.00u // Schaap 507 // Austerlitz // kerktheater
11-09-16 : 10.00u // Schaap 507 // Wildervank // kerktheater
24-09-16 : Schaap 507 // Nijmegen // kerktheater


02-10-16 : 10.00u // Schaap 507 // Gieten // kerktheater
12-10-16 : 09.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Harderwijk // KDV
12-10-16 : 10.45 u // Rupsje Nooitgenoeg // Harderwijk // KDV
15-10-16 : 14.00u // Muizenissen // Apeldoorn // theaterfestival
15-10-16 : 17.00u // Muizenissen // Apeldoorn // theaterfestival
21-10-16 : 16.00u // Schaap 507 // Rotterdam // familiefeest
27-10-16 : 13.00u // Jan kalebas // Barneveld // schoolvoorstelling

01-11-16 : tijd // Jan Kalebas // schoolvoorstelling // optie
05-11-16 : 15.00u // o BLUP oO // Hoogeveen // bibliotheek
06-11-16 : 10.00u // De Zeven tuinen van Wang // Luttelgeest // kerktheater
26-11-16 : 10.30u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling
29-11-16 : 18.30u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling
30-11-16 :14.30u // o BLUP oO // Utrecht // kindervoorstelling

01-12-16 : 16.00u //muziekprogramma // Ermelo //receptie
03-12-16 : 14.00u // sinterklaasprogramma// Ermelo
06-12-16 : 10.00u // Verhalen en muziek // Leiderdorp // senioren
19-12-16 : 19.30u // muziekprogramma // H'wijk // volwassenen
22-12-16 : 10.00u // kerstvoorstelling // school // Harderwijk
26-12-16 : 17.00u // muziekprogramma // kerst // volwassenen
24-12-16 : tijd // kerstvoorstelling // Utrecht // kerktheater
30-12-16 : 14.30u // Schaap 507 // Apeldoorn // familievoorstelling

 

 

 

 



 

 

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
Facebook