Speellijst 2013 en 2014

Speellijst 2013

09-01: 11.00u // o BLUP o0 // Putten // schoolvoorstelling
10-01: 09.30u // o BLUP o0 // Ermelo // schoolvoorstelling
10-01: 11.00u // o BLUP o0 // Ermelo // schoolvoorstelling
10-01: 13.30u // o BLUP o0 // Ermelo // schoolvoorstelling
14-01: 09.15u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
14-01: 11.00u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
15-01: 09.30u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling 
16-01: 11.00u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
17-01: 09.30u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
17-01: 11.00u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
18-01: 10.00u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
21-01: 09.00u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
21-01: 10.30u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
22-01: 13.30u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
23-01: 09.00u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
23-01: 11.30u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
24-01: 14.00u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
25-01: 10.30u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
26-01: 14.30u // o BLUP o0 // Haarlem // de zilveren maan // openbaar
27-01: 14.30u // o BLUP o0 // Haarlem // de zilveren maan // openbaar
28-01: 09.00u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
28-01: 10.30u // o BLUP o0 // Harderwijk // schoolvoorstelling
31-01: 09.00u // o BLUP o0 // Gouda // schoolvoorstelling
31-01: 11.00u // o BLUP o0 // Gouda // schoolvoorstelling
31-01: 13.30u // o BLUP o0 // Gouda // schoolvoorstelling

03-02: 15.00 u // o BLUP  oO //  Bibliotheek Hoogeveen // openbaar       
10-02: 10.00u //  0 BLUP oO // Stadskanaal // kerktheater // openbaar
11-02: 09.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Dedemsvaart // schoolvoorstelling
11-02: 10.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Dedemsvaart // schoolvoorstelling
11-02: 13.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Dedemsvaart // schoolvoorstelling
12-02: 09.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Balkbrug // schoolvoorstelling
12-02: 10.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Balkbrug // schoolvoorstelling
12-02: 13.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Balkbrug // schoolvoorstelling
20-02: 11.00u //  o BLUP oO // Nunspeet // bibliotheek // openbaar
23-02: 11.00u // 0 BLUP oO // Ermelo // bibliotheek // openbaar
23-02: 15.30u // o BLUP oO // Putten // bibliotheek // openbaar24-02: 16.00u //  Schaap gezocht // Vroomshoop // kerktheater // openbaar
28-02: 09.15 // o Blup o0 // Barneveld  // schoolvoorstelling
28-02: 10.30 // o Blup o0 // Barneveld  // schoolvoorstelling

01-03: 11.00u // Adieu au revoir // Vooorthuizen // schoolvoorstelling
02-03: 11.00U // workshop poppen maken // Zeist // jeugdtheater
06-03: 10.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Barneveld // schoolvoorstelling
17-03: 16.00u // o BLUP o0  // Dokkum // kerktheater // openbaar
19-03: 11.00u // Jan kalebas // Rijssen // schoolvoorstelling

09-04: 19.00u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling
11-04: 13.30u // o BLUP o0 // Haarle // KDV
17-04: 14.00u // Schaap gezocht // Dommelen // kerktheater // openbaar
28-04: 12.30u // Schaap gezocht // Veenendaal // kerktheater
30-04: 11.00 u // o BLUP oO // Heteren // Oranjevereniging // openbaar
30-04: 14.00 u // o BLUP oO // Heteren // Oranjevereniging // openbaar
          
03-05: 15.00u // o BLUP oO // Kulturhus // Elspeet // openbaar
11-05: 14.00u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling
18-05: 20.00u // o BLUP oO // Voorthuizen // gezinsvoorstelling // openbaar
23-05 0 BLUP oO // Nunspeet // schoolvoorstelling
27-05: 09.00u // o BLUP oO // Nijkerk // leesfeest
27-05: 10.00u // o BLUP oO // Nijkerk // leesfeest
27-05: 11.00u // o BLUP oO // Nijkerk // leesfeest
28-05: 09.00u // o BLUP oO // Nijkerk // leesfeest
28-05: 10.00u // o BLUP oO // Nijkerk // leesfeest
28-05: 11.00u // o BLUP oO // Nijkerk // leesfeest
29-05  14.00u // Jan kalebas // De Bilt // kindervoorstelling
30-05  09.00u // o BLUP oO // Nijkerk // leesfeest
30-05: 10.00u // o BLUP oO // Nijkerk // leesfeest
30-05: 11.00u // o BLUP oO // Nijkerk // leesfeest
31-05: 09.00u // o BLUP oO // Nijkerk // leesfeest
31-05: 10.00u // o BLUP oO // Nijkerk // leesfeest
31-05: 11.00u // o BLUP oO // Nijkerk // leesfeest

 van 7 juni t/m 30 juni kunnen geen voorstellingen worden gespeeld

03-07: tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // schoolvoorstelling
03-07 :tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // schoolvoorstelling
04-07 :tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // kinderopvang
04-07 :tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // schoolvoorstelling
11-07: 13.00u // Jan Kalebas // Oude Tonge // schoolvoorstelling
12-07: tijd // o Blup o0 // t Harde // Dagopvang zorginstelling
13-07: tijd //  Rupsje Nooitgenoeg // Putten // bibliotheek
13-07: tijd //  Rupsje Nooitgenoeg // Putten // bibliotheek
14-07: tijd //  Jan Kalebas // Gouda // buurtfeest
28-07: 19.00u //  Jan kalebas // Ommen // vakantieweek

15-08 :10.30u // Muziek & Poppen // zorginstelling // Harderwijk
17-08: 10.00 u // Muziek en Poppen // Ermelo // zorginstelling
21-08: 13.30 u // Schaap gezocht // Linschoten // VBK tentfeest
22-08: tijd // Schaap gezocht //Scheerwolde
29-08 :tijd // Jan kalebas // Ochten // VBK
30-08: tijd // BLUP // Ermelo // vakantieweek

01-09: 10.00 u // Jan Kalebas  // Apeldoorn // kinderdienst
02-09: 8.30 u // muziekprogramma // Ermelo // school
04-09: 13.15 u // o BLUP oO // Staphorst // bibliotheekvoorstelling
06-09: tijd // o BLUP o0 // Ermelo // familiefeest trouwerij
07-09: 13.30 // o BLUB oO // Ermelo // zorginstelling
09-09: 9.00 u // start project iedreen is anders // school t Harde
09-09: 10.30 u // start project iedreen is anders // school t Harde
09-09: 13.30 u // start project iedreen is anders // school t Harde
13-09: tijd // o BLUP oO // Hellevoetsluis // schoolvoorstelling
14-09 :15.00u // o BLUP o0  // Ermelo // kindervoorstelling
17-09: tijd // Muziek & Poppen  // Ermelo // zorginstelling
18-09: 19.00 u // o BLUP oO // Theehuis // Ermelo
          kaarten 5 euro pp incl 1 consumptie
          slangenkamp 2-4 Ermelo // reserveren: 06-22749370
21-09: 15.30 u // Jan Kalebas // Putten // kindervoorstelling kerk
22-09: 13.30 u // o BLUP oO // Apeldoorn // kerktheater
24-09: 11.00u //  muziekprogramma // Biddinghuizen // zorginstelling
27-09: tijd // o BLUP oO // Lichtenvoorde // schoolvoorstelling

03-10: tijd // o BLUP oO // Lunteren // schoolvoorstelling
05-10:13.30u // Muziek & Poppen // Apeldoorn // zorginstelling
08-10: o BLUP oO // Dalfsen // bibliotheek
         kaartverkoop en info: bibliotheek
10-10: tijd // Jan Kalebas // Papendrecht // school
10-10: tijd // Jan Kalebas // Papendrecht // school
11-10: tijd // Jan kalebas // Putten // schoolvoorstelling
12-10: 11.00 u  // Rupsje Nooitgenoeg // Haarlem // de zilveren maan
13-10: 11.00 u // Rupsje Nooitgenoeg  // Haarlem // de zilveren maan
13-10: 15.30 u // Rupsje Nooitgenoeg // Haarlem  // de zilveren maan
          kaartverkoop: www.poppentheaterdezilverenmaan.nl.
15-10: 10.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Meerkerk // PSZ
19-10: 10.30 u // Schaap gezocht // Harderwijk // kerktheater
23-10: tijd // Muizenissen // Kulturhuus // Elspeet // openbaar
kaartverkoop bibliotheek Elspeet
28-10: tijd // project iedereen is anders // school t Harde
28-10: tijd // project iedereen is anders // school t Harde
29-10: tijd // Jan kalebas // Apeldoorn // schoolvoorstelling


12-11: tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Zeist // schoolvoorstelling
13-11: workshop poppen maken // theaterklas VMBO school // Zeist
18-11: 11.00 u // Rupsje Nooitgenoeg // Havelte 
18-11: 15.00u  // Rupsje Nooitgenoeg // Ruinerwold
20-11: 14.00u // Muziek& Poppen // Ermelo // zorginstelling
21-11: 20.00u muziekprogramma // Ermelo // familiefeestje
22-11: tijd // o BLUP oO // Struunfestival // Texel
22-11: tijd // o BLUP oO // Struunfestival // Texel
23-11: tijd // o BLUP oO // Struunfestival // Texel
23-11: tijd // o BLUP oO // Struunfestival // Texel
26-11 :10.00u // Rupsje Nooitgenoeg // Meppel
27-11: tijd // Amsterdam  // Muizenissen// sinterklaasvoorstelling
28-11: 10.00u // Rupeje Nooitgenoeg // Ruinen
28-11: 15.00u // Rupsje Noiitgenoeg // Dwingeloo
29-11: 16.00u // Muziek & Poppen // Scherpenzeel // ontmoetingsdag
30-11: tijd // o BLUP oO // Nunspeet // gezinsvoorstelling
 

07-12 :14 00u // muziekprogramma // Ermelo // familiefeestje
15-12: 16.30u // o BLUP oO // Heemstede // Zilveren Maan producties
17-12 :19.00u // Schaap gezocht // Ermelo // kerstvoorstelling
18-12: 10.30u  // Schaap gezocht // kerstvoorstelling // Oudenbosch
19-12: 10.30 u // Schaap gezocht // kerstvoorstelling // Haren
24-12: tijd // Schaap gezocht // kerstvoorstelling // Ermelo
25-12: 10.0

Speellijst 2014

08-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Ermelo
08-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Ermelo
13-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
14-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
14-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
15-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
15-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
16-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
17-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
20-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
20-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
21-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
22-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
22-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
23-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
23-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
24-01: tijd // De Zeven tuinen van Wang // groep 6,7,8 // Harderwijk
30-01: tijd // o BLUP!oO // Wezep // schoolvoorstelling 

02-02: 11.00u // o BLUP oO // Nieuw-Wehl // zorginstelling
02-02: 14.00u // Muziek en Poppen // Nieuw-Wehl // zorginstelling
02-02: 15.00u // Muziek en Poppen // Nieuw-Wehl // zorginstelling
12-02: 11.00u // o BLUP oO // Voorthuizen // schoolvoorstelling
14-02: 10.30u // keuze programma tzt // Harderwijk // schoolfeest
14-02: 20.00u // de Zeven tuinen van Wang // Ermelo // openbaar
16-02: tijd //  Rupsje Nooitgenoeg //Hoogeveen // openbaar
kaartverkoop : www.bibliotheekhoogeveen.nl
23-02: 16.00u // o BLUP oO // Vroomshoop // kerktheater 
28-02: 20.00u // de Zeven tuinen van Wang // Ermelo // openbaar

06-03: 14.00u // Jan Kalebas // Goes // VBK
13-03:tijd // muziek en poppen // Ermelo // dagbesteding
17-03:tijd // startvoorstelling project iedereen is anders // Eindhoven
17-03:tijd // startvoorstelling project iedereen is anders // Eindhoven
17-03:tijd // startvoorstelling project iedereen is anders // Eindhoven
18-03:tijd // startvoorstelling project iedereen is anders // Eindhoven
18-03:tijd // startvoorstelling project iedereen is anders // Eindhoven
19-03:tijd // Muizenissen // Ede //  schoolvoorstelling
20-03:tijd // de Zeven tuinen van Wang // Rijssen // schoolvoorstelling
23-03:tijd // o BLUP oO // Meppel // gezinsdienst
26-03: 11.00u // Jan Kalebas // Ermelo // Jan Kalebas
27-03:tijd // Muizenissen // Barneveld // schoolvoorstelling
27-03:tijd // Muizenissen // Barneveld // schoolvoorstelling
27-03:tijd // Muizenissen // Barneveld // schoolvoorstelling

08-04: 10.15 // Rupsje Nooitgenoeg // Voorthuizen// KDV
09-04: 10.30 u // Jan Kalebas // Ermelo // schoolvoorstelling
10-04: 10.15 // Rupsje Nooitgenoeg // Harskamp // KDV
13-04: 14 30 uur // Rupsje Nooitgenoeg // Brummen // openbare voorstelling
18-04: 10.15 // Rupsje Nooitgenoeg // Amersfoort // KDV

25-04:tijd // de Zeven tuinen van Wang // Gouda // schoolvoorstelling
25-04:tijd // de Zeven tuinen van Wang // Gouda // schoolvoorstelling
26-04:10.00u // o BLUP oO // Varsseveld // oranjevereniging

05-05: 15.00 u // keuze programma tzt // Putten // familiefeestje
10-05 :14.00u // African Puppetshow // Harderwijk //wereldwinkel
13-05: tijd // muziek en poppen // Ermelo // zorginstelling
14-05: tijd // Schaap 507 // Gouda // BOEKPRESENTATIE + PREMIERE
16-05: 9.15u // Rupsje Nooitgenoeg // Barneveld // schoolvoorstelling
18-05: tijd // keuze programma tzt // Goes // kinderdienst
21-05: 11.00 u // muziekprogramma // Bunschoten // zorginstelling

23-05 10.45u //o BLUP oO // Ede //.schoolvoorstelling
24-05: tijd // Schaap 507 // Harderwijk // BOEKPRESENTATIE + PREMIERE
25-05 :10.00 u// keuze programma tzt // kerktheater // Harderwijk
26-05 : tijd // Muizenissen // Utrecht // wijkcentrum

van 30 mei t/m 23 juni kunnen er geen voorstellingen worden gespeeld

24-06: 9.30 u  // o BLUP  // Apeldoorn//schoolvoorstelling
24-06: 11.00 u // o BLUP oO // Apeldoorn // schoolvoorstelling
24-06: 13.30 u // o BLUP oO / /Apeldoorn // schoolvoorstelling
25-06: 9.45u  // Schaap 507 // Ommen // schoolvoorstelling
25-06: 11.15 u // Schaap 507 // Ommen // schoolvoorstelling
26-06: tijd // keuzeprogramma // Rouveen // schoolvoorstelling
27-06  10.00u // programma  // Hattemerbroek // schoolvoorstelling
27-06: 18 00 u // BLUP // Ermelo // kerk-kindervoorstelling
29-06: tijd // keuzeprogramma // Meppel // kerktheater

03-07: 1400u // Rupsje Nooitgenoeg // Randwijk // schoolvoorstelling
06-07: 10.00 u // Schaap 507 // Baarn // kindernevendienst
09-07: 11.00 u // Schaap 507 // Putten // schoolvoorstelling
10-07 : 10.30 u // Jan Kalebas // Harderwijk // schoolvoorstelling
10-07 : 13.30 u // Jan Kalebas // Harderwijk // schoolvoorstelling
18-07: tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Tinte // jubileum zomerfeest
23-07: tijd // o BLUP oO // Ouddorp // VBK
30-07: 19.00u // oBLUPoO // Vrouwenpolder // tentweek
 
27-08: tijd // Jan Kalebas // Voorthuizen // Vakantiebijbelweek
29-08: 14.30u // Rupsje Nooitgenoeg // Ermelo // zorginstelling
31-08; 9.45u // o BLUP oO // Apeldoorn // kerktheater

01-09: muziekprgramma // Ermelo//Putten// opening nieuw schoolseizoen
05-09: 14.30 u // Rupsje Nooitgenoeg // Apeldoorn // schoolvoorstelling
06-09: tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Bunschoten // KDV
13-09 : 14.30u// Jan Kalebas // Veenendaal // kerktheater
14-09 :12.45 u // o BLUPoO  // Wijk bij Duurstede // kerktheater
16-09: 10.30u // Muziek en Poppen // Middelharnis // zorginstelling
16-09: 13.30u // Muziek en Poppen // Middelharnis // zorginstelling
17-09: 11.00u// Rupsje Nooitgenoeg // Utrecht // houtzaagmolen de Ster
17-09 : 14.00u// Rupsje Nooitgenoeg // Utrecht // houtzaagmolen de Ster
17-09 : 16.00u// Rupsje Nooitgenoeg // Utrecht // houtzaagmolen de Ster
18-09 : tijd // de Zeven tuinen van Wang // Zutphen  //schoolvoorstelling
20-09 : 15.00u // muziekprogramma // Ermelo // zorginstelling
21-09 : 11..45u // Schaap 507  // Barneveld // kerktheater
23-09 : 09.15u // Jan Kalebas // Elst // schoolvoorstelling
23-09:  11.45u // Jan kalebas // Elst // schoolvoorstelling
23-09 : 13.15u // Jan Kalebas // Elst // schoolvoorstelling
25-09 : 10.30u // Jan Kalebas // Harderwijk // schoolvoorstelling
25-09:  13.30u // Jan Kalebas // Harderwijk // schoolvoorstelling
27-09:  15.00 u // o Blup oO // Vilvoorde-Belgie // kerktheater
28-09:  10.15u  // Jan Kalebas // Driebergen // Gezinsdienst

01-10 : 9.30u // Schaap 507 // Harderwijk //schoolvoorstelling
01-10 : 11.00u // Schaap 507 // Harderwijk //schoolvoorstelling
02-10 : 13.30u // o BLUP oO // Oss // schoolvoorstelling
04-10 : 15.00u // Schaap 507 // Barneveld // adiosreizen
05-10: 11.00u // Rupsje Nooitgenoeg // kinderboekenfeest Arnhem
09-10: tijd // Schaap 507 // Asperen // schoolvoorstelling
12-10: 10.00u // Schaap 507 // Koudekerk ad Rijn // kerktheater
15-10: 10.00u // Schaap o BLUP oO  // Andijk // VBK
16-10 : tijd // Schaap 507 // Nunspeet // schoolvoorstelling
17-10: tijd // Schaap 507 // Putten // schoolvoorstelling
18-10 :15.00u // o BLUP oO // Arnhem // sprookjesfestival

27-10: 10.30u // o BLUP oO // Rijssen // schoolvoorstelling
28-10: tijd // Rupsje Nooitgenoeg // Putten // schoolvoorstelling


02-11 : 15.00u // Schaap 507 // Culemborg // gezinsdienst
07-11 : tijd : Jan Kalebas // Putten // schoolvoorstelling
09-11 : tijd // keuze programma // Aalsmeer // kerktheater
14-11 :11.00u // muziek en poppen // Ermelo // zorginstelling
21-11 : tijd // keuze programma // Struunfestival // Texel
21-11 : tijd // keuze programma // Struunfestival // Texel
22-11 : tijd // keuze programma // Struunfestival // Texel
22-11:  tijd // keuze programma // Struunfestival // Texel
29-11 : 10.00u // o BLUP oO // Apeldoorn // sinterklaasvoorstelling
29-11 : 11.00u // o BLUP oO // Apeldoorn // sinterklaasvoorstelling


12-12: 09.3 u  // Schaap 505 // Almere // schoolvoorstelling
12-12: 10.30u   // Schaap 507 // Almere // schoolvoorstelling
12-12: 13.30 u // Schaap507 // Almere // schoolvoorstelling
14-12: 16.00u  // Schaap 507 // Heemstede // Zilveren Maan Producties
14-12: 9.30 uur // Schaap 507 // Almere // schoolvoorstelling
14-12: 11.00 uur // Schaap 507 // Almere // schoolvoorstelling
16-12 : tijd // Schaap 507  // Almere // schoolvoorstelling
16-12 : tijd // Schaap 507  // Almere // schoolvoorstelling
18-12: tijd // Schaap  507 // Rotterdam // schoolvoorstelling
18-12 :tijd // Schaap 507  // Rotterdam // schoolvoorstelling
19-12 : tijd // Schaap 507 // Hilversum // schoolvoorstelling
19-12 : tijd // Schaap 507 // Hilversum // schoolvoorstelling
20-12: tijd  // Schaap 507 // Heerhughowaard // kerstvoorstelling 
26-12: 9.45 u // Schaap 507 // Elburg // kerktheater

 

 

 

01.jpg
02.jpg
03.jpg
04.jpg
06.jpg
07.jpg
08.jpg
Facebook